Tismická

Tismická 673/5

Dům č.p. 673 v ulici Tismická č. 5 v katastrálním území Strašnice je objektem k bydlení. Jde o samostatně stojící vilu v zahradě z konce dvacátých let minulého století.

Budova má 1 podzemní a 2 nadzemní podlaží a využité podkroví. Je zastřešena v podstatě stanovou střechou, z níž do 3 stran vystupují vikýře s okny.

Dům je, s výjimkou opravené střechy a rekonstrukce elektrorozvodů, v podstatě původním stavu a provedení, bez významných rekonstrukcí. V domě jsou ponechána původní dřevěná špaletová okna, není zateplen, omítka je původní.

V domě je 5 bytových jednotek. 2 byty jsou umístěny v přízemí, 1 velký byt v prvním patře a 2 byty 1+1 v podkroví. V domě je jeden nebytový prostor – sklad v suterénu. K domu je ze zadní strany přistavěn otevřený dřevěný přístřešek.

Dále k domu náleží zděná garáž v zahradě. K delší straně garáže je přičleněná dřevěná kolna. Celková podlahová plocha domu je 287,52m2. K nemovitosti náleží zastavěná plocha parcela č. 2352 o výměře 268m2 a zahrada parcela č. 2353 o výměře 383m2, vše v katastrálním území Strašnice. Obě parcely náležející k nemovitosti tvoří souvislý pozemek né z cela pravidelného tvaru lichoběžníku, přístupný ze zpevněné komunikace. Pozemky jsou napojené na veškeré inženýrské sítě vč. Plynu a nachází se v kvalitní lokalitě zastavěné vilami a rodinnými domy.

V nemovitosti je 5 bytových jednotek. V nemovitosti se nenachází žádný oprávněný nájemce bytů